Kujdesi natyral dhe organik i lëkurës-kujdes për flokët

vegan- cruelty free- sulfate

Produktet më të mira për kujdesin e lëkurës: Udhëzuesi juaj për kujdesin e përditshëm të lëkurës në çdo moshë!

Në Sorens, thjeshtësia mbretëron supreme. Ne mbrojmë një qasje të bazuar te bazat, duke ofruar produkte të dizajnuara për të ushqyer dhe mbrojtur lëkurën tuaj pa komplekse të panevojshme. Ja se si adoleshentët mund të përqafojnë një regjim të thjeshtë por efikas të kujdesit të lëkurës me Sorens: Pastrim i butë: Filloni ditën tuaj dhe mbylleni atë me një pastrues të butë që largon papastërtitë pa hequr vajrat natyralë. Pastruesit tanë janë formuluar për të pastruar në mënyrë efektive duke respektuar ekuilibrin delikat të pH të lëkurës tuaj. Hidratoni çdo ditë: Hidratimi është çelësi për ruajtjen e lëkurës së shëndetshme, edhe për adoleshentët. Hidratuesit tanë të lehtë sigurojnë dozën e përsosur të hidratimit pa u ndjerë të rëndë apo të yndyrshëm, duke e mbajtur lëkurën tuaj të zhdërvjellët dhe të ekuilibruar. shqetësime specifike si puçrrat ose njollat ​​me trajtime të synuara që japin rezultate pa shkaktuar acarim. Trajtimet tona të kuruara me kujdes shfrytëzojnë fuqinë e përbërësve natyralë për të promovuar lëkurë të pastër dhe me shkëlqim. Duke përqafuar një rutinë minimaliste të kujdesit të lëkurës me Sorens, të gjithë mund të kultivojnë zakone të shëndetshme që hedhin themelet për mirëqenien e kujdesit të lëkurës gjatë gjithë jetës. Mbajeni të thjeshtë, mbajeni efektiv dhe lëreni bukurinë tuaj natyrale të shkëlqejë.

Trupi juaj meriton produkte organike


Ne zgjodhëm "Sorens" si emër për markën, frymëzuar nga një fshat i qetë i vendosur në rrëzë të Alpeve Zvicerane.

rreth nesh

Në Sorens ne besojmë në bukurinë pa egërsi. Produktet e Soren janë organike, vegane dhe pa parabene dhe sulfate për një shkëlqim vërtet natyral." Kur bëhet fjalë për t'u kujdesur për personin më të rëndësishëm në jetën tuaj - ju - nuk duhet të keni ndonjë kompromis që duhet të bëni. Ju meritoni të përkëdhelni veten me produkte për të cilat mund të ndiheni mirë, pa pasur nevojë të prishni bankën. Kjo është arsyeja pse në Sorens Cosmetics, ne e kemi bërë si misionin tonë të ofrojmë produkte me cilësi të lartë të bëra me përbërës natyralë me çmime të përballueshme.

Lexoni më shumë në linkun e mëposhtëm

Kujdesi për shëndetin dhe bukurinë

PËR NE

Premtimi ynë

Për të krijuar produkte të kujdesit të lëkurës me cilësi të lartë dhe natyrale që janë të sigurta për njerëzit, natyrën dhe Tokën

Ne zgjedhim rreptësisht furnizuesit e lëndëve të para për të siguruar që përbërësit e produktit janë natyralë dhe produktet që mund të ofrohen për ju janë testuar nga certifikata të ndryshme ndërkombëtare si BE CE, FDA e SHBA, Sedex dhe GMPC.

në lidhje me produktin tonë

Certifikimi ynë do të thotë që të paktën 95% e përbërësve bimor në produktet tona prodhohen nga bujqësia organike. Përbërësit e dëmshëm sintetikë, OMGJ-të dhe testimi i kafshëve janë plotësisht të ndaluara.shenjë vegane

kategoritë

anti-aging package

Kundër plakjes

Paketa

fac care products SorensCosmetics

Kujdesi për fytyrën

Paketa

Body care products

Kujdesi për trupin dhe mirëqenia

Kujdesi për trupin dhe mirëqenia

hair care products

Kujdesi për Flokët

Shampo dhe maskë flokësh

Postime të veçuara në blog

Zgjidhni shampon tuaj të preferuar

Serum organik i vitaminës C
skrab trupi me luleshtrydhe
Trajtimi i akneve
Shampo me çaj jeshil

Ndikuesit e bukurisë së pastër që duam

Maska me argjilë soren në faqen në Instagram
Zambak për larje trupi By soren Brand
Sorens për pastrimin e fytyrës
Krem nate Sorens

Abonohu ​​dhe përfito 15% ulje

Kurseni 15% ulje në blerjen tuaj të parë kur abonoheni në ofertat dhe përditësimet tona të brendshme.

Subscription Form